Дії

Електронний Обхідний лист. Студент

Матеріал з ВНТУ Вікі

Мета проєкту:

  1. Автоматизувати процес формування і підпису обхідних листів.
  2. Забезпечити обмін інформацією між всіма учасниками.

Учасники і ролі:

  • Деканати
  • Бібліотека
  • Навчальний відділ
  • Бухгалтерія. Контрактники.
  • Бухгалтерія. Гуртожитки.
  • Паспортний стіл
  • Гуртожитки (поки не задіяні)
  • Студенти

Взаємодія учасників: online (окрім військ., пасп. обліку і гуртожитків)

Процес підписання обхідних листів: асинхронний.

Електронний обхідний лист (ЕОЛ) – призначений для автоматизації процесу збору підписів здобувачів вищої освіти, які закінчили навчання в університеті. Обхідний лист є документом, який засвідчує відсутність заборгованостей у випускників в різних службах університету. В процесі підготовки, формування та підписання обхідних листів задіяні усі учасники в асинхронному режимі. Даний формат дозволяє оптимізувати кожний етап, синхронізувати спільну роботу для отримання максимально швидкого результату.

Студент. Перегляд стану свого обхідного листа із персонального кабінету JetIQ

Інформацію про стан власного обхідного листа, яку бачить деканат, буде бачити і студент у своєму робочому кабінеті в розділі «Обхідні листи».

Screensht 12.jpg

В асинхронному режимі студент може спостерігати, як служби підписують його обхідний лист.

Screensht 13.jpg

Стан підпису обхідних листів позначений відмітками різного кольору, які винесені як підказки знизу сторінки.

Screensht 5.jpg

Якщо всі підписи на обхідному листі присутні, то в такому випадку, не повинно бути жовтих та помаранчевих комірок. Мають бути лише комірки зеленого кольору та колонки з літерою Х.

Порожня комірка жовтого кольору означає, що підпис відсутній, тобто, обхідний лист ще не розглядався відповідною службою. Студент потрапляє у списки тих служб, з якими він має певні боргові зобов’язання.

Якщо в стрічці студента стоять комірки з літерою Х в колонках служб, це означає, що даний студент не потрапив в списки до цих служб, оскільки не потребує їх підпису.

У випадку відмови у підписі обхідного листа, служба може внести з’яснювальний коментар у вигляді суми боргу або текстового повідомлення, який буде бачити студент у відповідній колонці. Якщо напроти боргу в колонці «Підпис» стоїть відмітка «плюс», це означає, що борг закритий. В колонці «Дата» стоїть дата підпису або відмови у підписі. Якщо дата у відповідній колонці відсутня, це означає, що даний обхідний лист не заповнений. В своєму обхідному листі студент повинен орієнтуватися на інформацію в колонці «Підпис» та діяти згідно наданим рекомендаціям в колонці «Коментар».

Студент. Друкування обхідного листа для зняття з військового обліку у військоматі

Для студентів, які стоять на військовому обліку, існує можливість роздрукувати свій обхідний лист для відвідування військомату.

Screensht 14.jpg

Студенти, які не є військовозобов’язаними, такої функції в своїх обхідних листах не мають.

Отже, сервіс обхідних листів має простий та зручний інтерфейс, який дозволяє автоматизувати процес формування і підпису обхідних листів та забезпечити обмін інформацією між всіма учасниками цього процесу.