Дії

Персональна сторінка викладача JetIQ

Матеріал з ВНТУ Вікі

Що таке персональна сторінка JetIQ?

В кожного співробітника ВНТУ, який зареєстрований в системі JetIQ, існує персональна сторінка.

Персональна сторінка призначена для представлення наукових або інших досягнень викладача або співробітника університетській та інтернет-спільнотам. За бажанням автор може вказати основні біографічні дані, досягнення наукової та трудової діяльності і тощо.

Чи пов'язана персональна сторінка із персональним сайтом викладача?

Так. Всі дані з персональної сторінки викладача автоматично відтворюються і на його сайті. Окрім того, на ньому автоматично показуються списки публікацій і розклад занять.

Де показуються персональні сторінки?

Персональні сторінки автоматично показуються на Jet-сайтах кафедр або підрозділів в п.меню "Склад". Разом із фото викладачів там є посиланням на їх персональні сторінки, а також і на персональні сайти.

Зайти на персональну сторінку можна тут

2021-06-18 115642.jpg

Так виглядає персональна сторінка викладача

2021-06-18 115556.jpg

Порядок редагування персональної сторінки

ВАЖЛИВО! Створювати персональну сторінку не потрібно! Вона автоматично існує для кожного співробітника.

Наповнення даними і їх редагування здійснюється через персональний кабінет JetIQ. Під час першого входженння в систему JetIQ співробітник має опублікувати своє фото та основні біографічні дані. У подальшому їх можна доповнювати і змінювати.

Доступ до редагування персональної сторінки має лише викладач зі свого робочого столу.

В розділі "Ресурси кафедри/підрозділу" заходимо за посиланням "персональна сторінка/сайт"

2021-06-18 113038.jpg

І потрапляємо на сторінку анкети викладача

2021-06-18 113837.jpg

При заповненні анкети викладача існує можливість вимикати/вмикати показ на персональній сторінці публікацій із персонального репозиторію та лічильник відвідувань кабінету. Для цього, поставивши галочки навпроти теми "Публікації" та "Кількість відвідувань персонального кабінету", натиснути кнопку "Не показувати на сторінці". У відповідному полі можна внести адресу електронної пошти для відновлення паролю.

2021-06-18 114130.jpg

Саме тут потрібно заповнити всі поля анкети та зберегти внесені дані.

Слід звернути увагу, що існує персональна сторінка, а також персональний сайт викладача, який прив'язаний до головного сайту ВНТУ. Дані, внесені в анкету, дублюються на обох ресурсах.

На персональній сторінці є посилання на персональний сайт.

Персональна сторінка

2019-01-04 125353.jpg


Персональний сайт

2019-01-04 125414.jpg

Як створити персональний сайт?

Якщо у вас вже є корпоративна скриня електронної пошти, наприклад koval@vntu.edu.ua, то це означає, що вже існує і сайт koval.vk.vntu.edu.ua

Якщо у вас ще немає корпоративної пошти, то ви можете її самостійно створити і одночасно одержати свій сайт.

Всі його редагування здійснюються через анкету викладача (див. вище).

Управління персональним сайтом

Викладачі, які мали старі персональні сайти до 2015 р. можуть вибрати одну зі схем управління. Або продовжити вносити туди нові дані вручну або інтегрувати його зі своєю персональною сторінкою і персональним репозиторієм JetIQ. У другому випадку сайт буде автоматично віддзеркалювати дані, які вносяться у анкету і у персональний репозиторій.

Викладачі, які вже мають старі персональні сайти, в анкеті будуть бачити перемикач "Старий персональний сайт"/"Новий персональний сайт":

Switch pers site.png

Таким чином у них є можливість обирати свою схему роботи.

Які відмінності між старим і новим персональними сайтами?

Зовнішній вигляд і дизайн у них майже збігається. Головна різниця полягає у наявності у новому сайті розкладу занять і відсутності можливості публікувати фотографії.

Підтримка старих сайтів

Технічну підтримку старої версії персональних сайтів припинено, оскільки група розробників даної системи припинила роботу над проектом в 2014 році. Проблеми відновлення паролю, надання рекомендацій по наповненню, виправлення програмних помилок та повноцінного захисту від взлому сторінок в старій версії системи досі залишаються невирішеними. Єдиним можливим шляхом для вирішення цих проблем для викладача є перехід на нову версію.

Наукові праці на персональній сторінці\сайті

Списки наукових праць на персональній сторінці і сайті працівника підтримуються в актуальному стані автоматично за даними персонального репозиторію. Також автоматично підтримуються і гіперпосилання зі списку праць на їх публікацію у репозиторії університету. Таким чином список своїх публікацій достатньо підтримувати лише в одному місці - персональному репозиторії:

Pers site pub.png

Як і де вносити наукові праці?

Наукові праці вносяться у персональний репозиторій. А на персональній сторінці і сайтах списки праць показуються автоматично.

Детальні інструкції користування своїм репозиторієм наведені тут.